Kočvara Design

CENÍK

600 Kč / hodina na všechny grafické práce.

Zjednodušil jsem pro vás svůj ceník na všechny grafické práce, protože jsem si za 18 let praxe uvědomil, že dávat pevné ceny za jednotlivé grafické práce nemusí být vždy výhodné jak pro zákazníka, tak i pro mne. Proč si to myslím?

Protože každý zákazník je jedinečný…

Mám zákazníky, kteří mají často jasnou představu o tom, co potřebují, jak to má vypadat, v jakých barvách to má být, mají připravené texty a obrázky a já přesně vím, co zákazník potřebuje. Takovou grafiku jsem zákazníkovi schopen dodat poměrně rychle.

A pak jsou zákazníci, kteří jsou velice zaneprázdnění, ale vědí, co potřebují, ale nemají žádnou představu o designu a dávají mi volnou ruku s tím, že si přejí více různých grafických návrhů, ze kterých si budou moc vybírat. To samozřejmě zabere mnohem více času, než u zákazníka, který má jasnou představu o tom, co chce.

Každopádně můžete být klidní, vždy budete předem vědět odhadovaný čas a cenu realizace grafických prací.

Líbí se vám mé práce a máte zájem o spolupráci? 

Pokud ano, bude mi ctí s vámi navázat krátkodobou i dlouhodobou spolupráci a vytvořím vám grafiku přesně podle vašich představ. Kontaktujte mne prosím na telefonním čísle 605 878 412 a nebo mi pošlete e-mail na info@kocvaradeisgn.cz s vaší poptávkou.

Sledovat mne můžete také na sociálních sítích Facebook a Instagram, kde uvidíte i mou aktuální tvorbu

Těším se na spolupráci.
Jan Kočvara.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *