Uncategorized

Můj příběh

Jmenuji se Jan Kočvara a od roku 2005 pracuji jako grafik pod značkou KočvaraDesign. Svým zákazníkům nabízím komplexní grafické služby, díky kterým jim pomáhám s propagaci jejich společností, služeb a produktů.

Firmám i malým živnostníkům nabízím moderní grafické zpracování firemních log až po kompletní zpracování firemního brandu od návrhu přes kvalitní zpracování až po profesionální finální tisk. Mým denním chlebem je tvorba firemních log, vizitek, letáků, brožur, katalogů, časopisů, jídelních a nápojových lístků, e-booků, on-line web bannerů, obalů na produkty a mnoho dalšího…

Jako grafik se neobejdu bez kvalitních ilustračních fotografií a tak jsem si založil vlastní, ryze českou fotobanku www.ilustracnifotky.cz, kde nabízím své kvalitní fotografie pro vaše webové stránky, blogy, sociální sítě a tiskoviny.

Jako milovník sofistikovanosti, krásy, nadčasovosti a přehlednosti mohu nabídnout práci přesně v tomto duchu. Spokojenost mých klientů je spokojenost mou. S klienty udržuji dlouhodobou spolupráci a buduji tak vzájemnou důvěru.

Mé motto:
Špatný design na vás křičí. Dobrý je tichým prodejcem.

Shane Meendering

V sekci REFERENCE můžete vidět některé mé realizované projekty rozdělené do kategorií firemní loga / firemní tiskoviny / online bannery. Máte-li zájem o spolupráci, budu moc rád, když mne zde kontaktujete. Pojďme společně vytvořit něco úžasného…

Sledovat mne můžete také na sociálních sítích Facebook / Instagram / Behance / Dribbble

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *