BLOG

Odkazy, které vystřelí vaší kreativitu do nebes

Každý kreativec hledá stále někde inspiraci a proto jsem tu pro vás sepsal mé tipy na inspiraci, které sám rád využívám. S největší pravděpodobností sem budu průběžně přidávat další zdroje a tipy na inspiraci pro vás. 

Pinterest

Pinterest zná asi každý, najdete na něm tolik inspirace ze všech možných kategorií, že zapomenete na čas… Vytvořte si zde svůj profil a můžete si tvořit své nástěnky, kam si můžete přišpendlit vaše oblíbené inspirace, které se vám líbí. 

Dribbble

Dribbble je komunita světových designerů, kteří zde sdílejí své projekty a rozšiřují si své dovednosti. Je to skvělý zdroj inspirace pro každého designera. Můžete si zde udělat svůj profil a prezentovat zde i své projekty. Pokud se někomu bude vaše práce líbit, získáte like v podobě srdíčka. 

Behance

Behance je nekonečná studnice inspirace pro designery, která patří společnosti Adobe. Můžete zde snadno vyhledávat a filtrovat a najdete se dá se říct cokoli. Stejně jako na výše uvedeném Dribbble si můžete vytvořit svůj profil a na něm prezentovat své kreativní projekty a nápady, které vám mohou sledující ohodnotit. 

Awwwards

Awwwards je renomovaná komunita nejlepších webových designerů, vývojářů a agentur na světě, jejichž úlohou je hodnotit webové projekty, které jsou předkládány Awwwards. 

Instagram

Instagram není třeba představovat, najdete zde nepřeberné množství inspirace z celého světa a ze všech možných kategorií i oborů. Není téma, které na Instagramu nenajdete.

Abduzeedo

Abduzeedo je designový blog nabušený inspirací z brandingu, 3D, grafického designu, ilustrací, typografie, UI a UX. Stránka má přehledné vyhledávání. 

Designspiration

Designspiration mi trochu připomíná Pinterest. Vyhledávat lze i podle barevnosti. Ať už do vyhledávání zadáte branding, typography, logo design, architecture, photography, vždy vám to najde spoustu inspirace… 

Branding journal

Skvělá stránka, kde najdete mnoho zajímavých článků o brandingu a jeho budování. 

Generator bludišť

Chcete-li vytvořit rychle bludiště, tomto online generátoru si ho zdarma vytvoříte během pár vteřin.

Adobe konvertor PDF do Wordu

Naprosto perfektní řešení, když po vás chce klient, aby si mohl grafiku z PDF upravovat ve Wordu

A kde berete inspiraci vy? Budu rád, když mi napíšete do komentáře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *