FIREMNÍ TISKOVINY

Leták A4 pro restauraci Thalie

Pro mého váženého zákazníka z Brna – Restaurace a vinárna Thalie každoročně připravuji mimo jiné i leták na vyhlášenou Svatomartinskou husu. Pro tuto restauraci spravuji i sociální sítě Facebook a Instagram, kam každé ráno vkládám denní menu. Pokud jste z Brna a nebo se v něm občas ocitnete, doporučuji tuto restauraci navštívit. 

Kreativní leták pro každou příležitost rád vytvořím i pro vás

Ať už máte restauraci, bar, kavárnu, autoservis, e-shop a nebo prodáváte klíče, rád pro vás vytvořím originální leták i brožuru, která určitě neskončí v koši. Mám s tvorbou efektivních letáků velké zkušenosti a i když si mnoho lidí myslí, že jsou letáky mrtvé, tak já vám rád dokážu, že to tak není. Pokud je leták v atraktivním designu a obsahuje více než jen informace a kontakty o vás a vašich produktech, tak se spolehněte, že leták v koši jen tak neskočím… A jak toho docílím? Například když vložíte na druhou stranu letáku slevové kódy a QR kódy, které přivedou vaše zákazníky na váš web přesně tam, kam potřebujete… 

Máte zájem o vytvoření kvalitního a moderního letáku?

Neváhejte mne s důvěrou kontaktovat na e-mail info@kocvaradesign.cz a nebo mi prosím zavolejte na 605 878 412 a určitě spolu vymyslíme něco skvělého…. Velmi rád s vámi navážu jednorázovou i dlouhodobou spolupráci. 

Sledovat mne můžete i na sociálních sítích Facebook a Instagam a nic vám z mé tvorby neunikne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *