BLOG

Fotobanky zdarma pro váš byznys

Fotobanky zdarma

1. Ilustracnifotky.cz
Ryze česká fotobanka s originálními fotografiemi zdarma pro osobní i komerční účely. Ve fotobance naleznete také vektorovou grafiku zdarma, kterou můžete libovolně upravovat v programu Illustator. Máte-li doma malé děti, které rádi vybarvují omalovánky, stáhněte a vytiskněte jim je, určitě budou rádi. Při využívání fotografií není podmínkou uvádět zdroj, je to dobrovolné. Fotografie můžete vyhledávat i přes vyhledavač v liště.

2. Unsplash.com
Tuto fotobanku zdarma rád využívám pro její velké množství krásných a zajímavých fotografií z mnoha kategorií. Fotografie můžete využívat zdarma pro osobní i komerční účely, vše si můžete přečíst přehledně v licenčních podmínkách, které najdete u každé fotky. Při využívání fotografií není podmínkou uvádět zdroj, je to dobrovolné. Vyhledávat lze pohodlně přes lištu.

3. Pexels.com
I v této fotobance zdarma najdete krásné fotografie z mnoha kategorií, věřím, že si každý vybere. Fotografie můžete využívat pro osobní i komerční účely zdarma. Při využívání fotografií není podmínkou uvádět zdroj, je to dobrovolné. Fotografie můžete vyhledávat i přes vyhledavač v liště. 

4. Burst.shopify.com
Tato fotobanka zdarma nabízí nepřeberné množství kvalitních fotografií zdarma pro osobní i komerční využití. Vše je jasně vysvětleno v licenčních podmínkách na jejich webu. Při využívání fotografií není podmínkou uvádět zdroj, je to dobrovolné. Fotografie můžete vyhledávat i přes vyhledavač v liště. 

5. Kaboompics.com
Zajímavá fotobanka s výběrem moc hezkých fotografií zdarma. Fotografie můžete stahovat zdarma pro osobní i komerční účely bez podmínky uvádět zdroj, je to dobrovolné. Licenční podmínky jsou na webu přehledně vypsané. Fotografie můžete vyhledávat i přes vyhledavač v liště.

6. pxhere.com
Tuto fotobanku jsem objevil nedávno a obsahuje moc hezké fotografie zdarma s licencí CCO. Vyhledávání je možné i přes lištu. Na úvodní straně vám nabízí nejpopulárnější fotky. 

7. Pixabay.com
Tato fotobanka je velmi podobná výše zmíněným fotobankách Pexels a Unsplash. Fotografie můžete pohodlně vyhledávat přes lištu. Najdete v ní mnoho krásných fotografií zdarma pro vaše projekty. 

8. Picjumbo.com
Česká fotobanka s mnoha krásnými fotografiemi. Můžete využít i premium kolekce fotografií. Fotobanka má vyhledávací lištu pro pohodlně vyhledávání fotografií. Úvodní fotografie tohoto článku je právě z této fotobanky.

9. ISO Republic
Velmi zajímavá fotobanka s fotkami zdarma pro osobní i komerční účely. Skvělé vyhledávání přes vyhledávací lištu. Věřím, že se vám fotky budou líbit.

10. Foodiesfeed.com
Zahraniční fotobanka s fotografiemi zdarma. Fotografie můžete vyhledávat přes vyhledávací lištu a najdete zde opravdu moc hezké obrázky, navíc tu jsou fotky i od umělé inteligence. 

Tak snad vás tento článek inspiroval a pokud znáte i vy zajímavou fotobanku s fotografiemi zdarma, která by se do seznamu hodila, budu moc rád, když mi napíšete do komentářů pod tímto článkem a já jí doplním.

Jan Kočvara
www.kocvaradesign.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *