DENÍK PRÁVO

Moje portfolio z deníku Právo

V deníku Právo jsem byl zaměstnaný jako grafik dlouhých 15 let (2005–2020). Mou každodenní náplní práce byla tvorba předplatných do deníku a do.

Read More
BLOG

Jak vytvořit moderní vizitky s posláním, které zaujmou

Vizitky jsou a vždy budou neoddělitelnou součástí každé pracovní schůzky či náhodného setkání. Kdo nemá u sebe vizitky, musí se vždy trapně vymlouvat,.

Read More
REFERENCE

Roll-up pro Local Sommelier

Pro Local Sommelier jsem vytvořil minimalistický moderní grafický návrh roll-upu včetně zajištění výroby. Máte-li také zájem o vytvoření moderního designu roll-upu pro váš.

Read More
SPECIÁLNÍ NABÍDKY

Reklamní stojany – áčko

Máte zájem o pořízení oboustranného reklamního stojanu před svůj obchod, restauraci, kavárnu či cukrárnu? Rád vám ho dodám včetně oboustranného tisku a přivezu.

Read More
SPECIÁLNÍ NABÍDKY

Dřevěný oboustranný reklamní stojan s křídovou plochou – áčko

Kvalitní venkovní dřevěný reklamní stojan s křídovou plochou vhodný pro restaurace, cukrárny a kavárny. Rozměry a ceny reklamních stojanů: *Ceny jsou orientační kvůli.

Read More
BLOG

Odkazy, které vystřelí vaší kreativitu do nebes

Každý kreativec hledá stále někde inspiraci a proto jsem tu pro vás sepsal mé tipy na inspiraci, které sám rád využívám. S největší.

Read More
BLOG

Fotobanky zdarma pro váš byznys

1. Ilustracnifotky.czRyze česká fotobanka s originálními fotografiemi zdarma pro osobní i komerční účely. Ve fotobance naleznete také vektorovou grafiku zdarma, kterou můžete libovolně upravovat.

Read More
Kočvara Design

CENÍK

600 Kč / hodina na všechny grafické práce. Zjednodušil jsem pro vás svůj ceník na všechny grafické práce, protože jsem si za 18.

Read More
ONLINE BANNERY

Online banner na katalog Sublimace

Pro společnost AveTech, distribuující stroje a spotřební materiál pro kanceláře, kopírovací centra nebo tiskárny jsem vytvořil online banner na web představující nový katalog Sublimace..

Read More
ONLINE BANNERY

Online banner na katalog Svět kancelářské techniky

Pro společnost AveTech, distribuující stroje a spotřební materiál pro kanceláře, kopírovací centra nebo tiskárny jsem vytvořil online banner na web představující nový katalog Svět.

Read More